Pakiety podstawowe

Telewizja cyfrowa HD

  • Ponad 290 kanałów, w tym aż 141 w jakości HD!
  • Nagrywanie i zatrzymywanie TV (opcja dodatkowa)
  • Możliwość dopasowania dodatkowych pakietów tematycznych i premium do własnych potrzeb
  • Opcja Multiroom – telewizja w drugim pokoju
  • Przewodnik po programach EPG
  • Wideo na życzenie VOD
  • Znakomita oferta filmowa dla każdego w każdym wieku
  • Bogata oferta kanałów sportowych

cta_internet_telewizja2

Sprawdź również

Masz do wyboru sześć pakietów podstawych:

 

Największy podstawowy pakiet. Zawiera 222 kanałów w tym 113 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium. Kosztuje 104,90zł lub 90,90zł w paczce z Internetem.
Pakiet zawiera 209 kanałów w tym 104 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium. Kosztuje 74,90zł lub 60,90zł w paczce z Internetem.
Najpopularniejszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 193 kanałów w tym 89 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium. Kosztuje 64,90zł lub 50,90zł w paczce z Internetem.
Pakiet zawiera 139 najpopularniejszych kanałów w tym 62 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium poza pakietami Eleven HD oraz Canal+. Kosztuje 44,90zł lub 35,90zł w paczce z Internetem.
Pakiet Mini HD świadczony jest przez firmę Interaktywny Dom sp. z o.o.
Pakiet zawiera 73 najpopularniejszych kanałów w tym 35 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium. Kosztuje 34,90zł lub 20,90zł w paczce z Internetem.
Pakiet Mikro HD świadczony jest przez firmę Interaktywny Dom 2 sp. z o.o.
Najtańszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 44 najpopularniejszych kanałów w tym 20 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych. Kosztuje 24,90zł lub 10,90zł w paczce z Internetem.
Pakiet Start Plus HD świadczony jest przez firmę Interaktywny Dom 2 sp. z o.o.